Rakúsko

Viedenské Alpy: Cyklotrasa Feistritztal

Juraj Falat
Stiahnuť GPX
Upozornenie: GPS dáta je potrebné upraviť pre Váš prístroj a cyklotrasu odporúčame pred jazdou priamo v prístroji skontrolovať.

Veľkolepé výhľady pre horských cyklistov a milovníkov panorámy vo Viedenských Alpách: vďaka rozmanitosti trás sa vám v „raji výhľadov“ splnia všetky želania.

Z cyklotrasy EuroVelo9 pri Aspangu pokračuje cyklotrasa len dvoma malými stúpaniami cez Feistritz a Kirchberg do Otterthalu kúsok pred Trattenbachom, kde pôsobil filozof Ludwig Wittgenstein, ako učiteľ na základnej škole.

Viedenské Alpy ponúkajú veľkolepé výhľady pre horských cyklistov a milovníkov panorámy. Malebné riečne údolia, mierne hornatá krajina a nezabudnuteľné výhľady: Viedenské Alpy obľubujú rovnako cyklisti na bežných, elektrických, ako aj horských bicykloch.

Náš tip na prenocovanie: hotel Krumbacherhof v pohorí Bucklige Welt. Domáci pán Andreas Ottner pozná všetky trasy regiónu určené pre horskú cyklistiku ako svoje topánky. Počas večere pri domácom varenom pive pre cyklistov si tak môžete naplánovať trasu na nasledujúci deň!

Ubytovanie v tomto regióne nájdete tu:

Zavrieť reklamu